Renginiai

Patikėkite mums savo įmonės ar šeimos šventes!
„Terrazza“ tai prestižinėje mieste vietoje įsikūręs šviesus ir jaukus restoranas patenkinsiantis net išrankiausių svečių lūkesčius. Erdvioje restorano salėje telpa iki 180 žmonių banketiniams ir net iki 300 furtšeto tipo renginiams. Jei renginį norėtumėte organizuoti vasarą – lauko terrasoje svečių galime priimti dar daugiau.
Profesionalų komandą turi sukaupusi patirtį aptarnauti įvairiausio pobūdžio renginius. Unikaliais restorano TERRAZZA privalumais naudojasi ne tik įmonės pasirinkdamos čia švęsti įvairias šventes, organizuodamos banketus, furšetus, svarbiausių svečių priėmimus. Čia itin geidžiama vieta įspūdingiausioms asmeninėms šventėms: vestuvėms, jubiliejams, iškiliausiems priėmimams švęsti.
Restorane sudaroma galimybė keisti ir pritaikyti erdvę bet kokiems Jūsų pageidavimams. Paversime salę tokia, kad ji atitiktų Jūsų suplanuoto renginio paskirtį. Galite užsisakyti visą restoraną ir švęsti Jums svarbias šventes be jokių pašalinių žmonių bei apribojimų arba galite įsikurti dalyje restorano ir mėgautis savo švente nepriklausomi nuo kitų, tą dieną vyksiančių pramogų restorane.


terazza-renginiai_sveciai

Banketų organizavimasterazza-renginiai_sveciai

Renginių organizavimasVestuvės

Vestuvės